Skip to content Skip to footer

Sposób noszenia skórzanej torebki – co mówi o charakterze?

Torebka to bardzo ważny element kobiecego stroju. Co ciekawe – do niedawna jeszcze wszyscy mówili, że patrząc na torebkę, można dużo powiedzieć o jej właścicielce. Co jednak szczególnie interesujące – jeszcze więcej informacji można uzyskać patrząc w jaki sposób kobieta nosi torebkę.

Patrz, jak idę, a dowiesz się, kim jestem

Jak to możliwe? Otóż każda kobieta nosi w specyficzny sposób torebkę. Co ciekawe – działa to w obydwie strony. Z jednej – ktoś może patrząc na to, jak trzymamy torbę domyślić się, jakie są nasze cechy charakteru. Ale z drugiej strony, jeśli chcemy w sobie coś zmienić, warto także zmienić sposób noszenia skórzanej torebki, a wówczas odkryjemy, że pewne cechy charakteru się w nas zmieniają…

Skórzana torebka – gwarancja stylu i elegancji

Lecz właśnie – dlaczego akurat torebki skórzane firmy Torebki LadySu? Czy z materiałowej nie da się niczego wyczytać? Oczywiście, że się da. Warto jednak uświadomić sobie, że naprawdę opłaca się zainwestować w damskie torebki ze skóry. Dlaczego? Otóż przede wszystkim torebki skórzane to gwarancja elegancki. Nawet jeśli ubierzemy się nieco gorzej, to całą stylizacja będzie wyglądała bardzo dobrze, jeśli dodamy do tego skórzaną torbę. Co więcej – takie torebki są wytrzymałe i przez długie lata nie psują się, przez co prezentują się bardzo estetycznie. Wracając jednak do związku pomiędzy stylem noszenia torebki ze skóry a charakterem…

Damskie torebki na przedramieniu

To sposób noszenia torebki, który stał się popularny dzięki filmom z Hollywood. W ten sposób noszą swoją torebkę kobiety lubiące się stroić, pewne swojego wdzięku, urocze. Takie panie często lubią swobodny strój klasyczny tj. z dodatkiem artyzmu.

W ręce – aktywność i energia

O jakich cechach charakteru świadczy noszenie torebek skórzanych w ręce? Przede wszystkim takie kobiety są silne i pełne energii. Na pewno zdecydowanie widzą czego chcą oraz w jaki sposób mogą to uzyskać. Ponadto są one pewne siebie.

Damskie torebki zawieszone na długim pasku przez ramię

W ten sposób torebki noszą kobiety aktywne, nie marnujące czasu na głupoty. Są one praktyczne, konkretne i nie lubią, kiedy ich strój jest niewygodny.

Torebka na ramieniu

A o czym świadczy noszenie torebki na ramieniu? To dość popularny sposób noszenia torebek. Zazwyczaj związany jest z silnym poczuciem własnej kobiecości, z radością. Tak noszą torebkę osoby towarzyskie, mające dużo znajomych, troskliwe i opiekuńcze.

Brzmi naciąganie? Warto poobserwować przede wszystkim najbliższe nam przyjaciółki i rodzinę – szybko odkryjemy, że ta teoria ma jednak pewne podstawy…