Skip to content Skip to footer

Seksowna bielizna damska

Kusząca bielizna damska nie jest już tylko atrybutem aktorek filmów dla dorosłych. Eleganckie komplety, odważnie eksponujące kobiece kształty, to uczta dla oczu ukochanego mężczyzny, lecz przede wszystkim czynnik wyraźnie poprawiający samoocenę kobiety, która ma na sobie taki komplet.

Stwierdzić można zatem, że noszenie seksownej damskiej bielizny przynosi korzyść obu płciom. Eksperci również są zgodni co do tego, że atrakcyjna kobieta czuje się szczęśliwsza. A jak można nie czuć się pożądaną, jeśli ciało zdobi seksowna bielizna?

Seksowna czyli jaka?

To temat rzeka. Dla jednych kuszące będą wstawki z delikatnej koronki, inni zwrócą uwagę na kusy krój. Niektóre kobiety poszukiwać będą modeli, które więcej odsłaniają, niż zasłaniają. A dla wielu użytkowniczek i paradoksalnie facetów również, od nagości, o wiele bardziej zmysłowe jest jej atrakcyjne przykrycie. Bielizna damska seksowna to taka, która swoim widokiem wywołuje szybsze bicie serca. I naprawdę nie ma znaczenia, czy to serce mężczyzny, czy kobiety.

Faceci to wzrokowcy

Jest to fakt niezaprzeczalny i raczej nie da się go zmienić. Dlatego właśnie tak bardzo lubią oglądać swoje partnerki w seksownej bieliźnie. Ale uwaga: zdecydowana większość facetów nie przywiązuje wagi do szczegółów. Nie będą się oni zatem zachwycać misternym wykończeniem miseczki czy wygodnym krojem fig. Wystarczy że biust i pośladki prezentują się kusząco. Dlatego seksowna bielizna damska detalami oczarować może wyłącznie swoje posiadaczki.

Kiedy nosić kuszącą bieliznę?

Odpowiedzi są dwie. Pierwsza sugeruje, aby bielizna damska seksowna była przeznaczona na specjalne okazje. Wtedy stanie się podkreśleniem wagi, doniosłości chwili, w której zostanie zaprezentowana.

Druga odpowiedź jest bardziej pragmatyczna: seksowna damska bielizna powinna być noszona tak często, jak tylko tego chce jej właścicielka.

Dlaczego kobiety lubią nosić kuszącą bieliznę?

Coraz więcej pań ubiera seksowne kompleciki nie tylko na rozbierane randki, lecz również na co dzień do pracy, biura czy na zakupy. I nie chodzi wcale o flirtowanie, lecz o to, że ubrana w elegancką bieliznę kobieta, czuje się z tego powodu ładniejsza i atrakcyjniejsza. Seksowna bielizna damska po prostu poprawia samopoczucie. Chociażby z tego powodu warto kupić sobie kilka nie do końca pruderyjnych kompletów koronkowej bielizny.