Skip to content Skip to footer

Pomysł na prezent – brelok hotelowy

Hotele czy pensjonaty to miejsca tymczasowego zakwaterowania, które mają przede wszystkim zapewnić swoim gościom wygodę i bezpieczeństwo. Dlatego też każdy otrzymuje własny klucz do swojego apartamentu, który najlepiej umieścić na hotelowym breloku – to gwarancja, że na pewno się nie zagubi.

Hotelowe breloki – dlaczego warto w nie zainwestować?

Brelok hotelowy umieszczony przy kluczu to przede wszystkim kilka istotnych informacji dla właściciela tymczasowego apartamentu – znajdują się na nim takie informacje jak numer pokoju oraz nazwa hotelu, co dla podróżujących w nowe i nieznane miejsca ma bardzo duże znaczenie. Tak naprawdę można jednak na nim umieścić również inne informacje, które wydają się nam najistotniejsze.

Oprócz tego praktycznego zastosowania breloki hotelowe pełnią również inne ważne funkcje, a jedną z nich jest reklama – jeśli zostanie na nim umieszczone logo firmy i adres hotelu, to tym samym staje się on swego rodzaju wizytówką hotelu i firmy, którą zawsze ma się pod ręką. Warto jednak tak zaprojektować brelok, aby odznaczał się interesującym designem.

Brelok hotelowy na upominek

Jeśli chcesz, aby Twoja firma zapisała się na dłużej w pamięci hotelowych gości, to warto brelok hotelowy podarować im w prezencie – dzięki temu będą mogli wykorzystać go do własnych celów, a również dużo łatwiej będzie im polecić Twoje usługi, ponieważ to praktyczne akcesorium nosi się codziennie przy sobie w kieszeni czy w torebce.

Koniecznie jednak zadbaj o to, aby hotelowy brelok przeznaczony na prezent dla klientów odznaczał się jakością oraz ciekawym designem – jest to wizytówka Twojej firmy, a ładne breloki noszone są chętniej – na pewno więc znajdą uznanie w oczach klienta i pozytywnie wpłyną na wizerunek firmy.

Różne rodzaje breloków hotelowych

Brelok hotelowy to akcesorium, które może posiadać nie tylko unikalny kształt, ale może być także wykonane z różnych materiałów – o swoich preferencjach w tych kwestiach mówi się już w fazie projektu i ostatecznie wybiera taki, który najbardziej przypadnie nam do gustu.

Na każdym breloku hotelowym może być także umieszczona dowolna informacja. Numer pokoju czy adres może być między innymi wygrawerowane, a rodzaj i ilość zawartych na nim informacji jest sprawą całkowicie indywidualną.

Breloki hotelowe dostępne są w ofercie Grawernia.pl.