Skip to content Skip to footer

Perfumy marki Puma

Perfumy, podobnie jak charakterystyczny styl ubioru, dopasowujemy do własnego gustu.

Wiele osób na co dzień używa różnego rodzaju, często o oryginalnych woniach wód toaletowych, dezodorantów lub olejków zapachowych, z zamiarem wyróżnienia się na tle innych aromatów; jednak ze wszystkich tego typu produktów, używanych zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, na szczególną uwagę zasługują perfumy.

Czym są perfumy

Perfumy to mieszanina olejków zapachowych, rozpuszczalników – najczęściej to alkohol – oraz środków homogenizujących, powodujących połączenie się wszystkich substancji, co pozwala na skomponowanie pożądanego zapachu.W zależności od proporcji składników i intensywności olejków można stworzyć perfumy właściwe, czyli ekstrakty, wody perfumowane czy wody toaletowe. To, czego używa każdy z nas, podyktowane jest własnym gustem.

Puma Perfumy

Spośród wielu oryginalnych perfum dostępnych w drogeriach i salonach kosmetycznych, na szczególną uwagę zasługują Puma perfumy.Marka Puma głównie kojarzy się ze strojami, obuwiem oraz sprzętem sportowym, ale ten dość wąski asortyment przez lata działalności uległ znacznemu rozszerzeniu w produkcji nowego asortymentu firmy, o kosmetyki do pielęgnacji ciała, w tym dezodoranty, antyperspiranty, wody toaletowe i perfumy. Ze względu na oryginalne receptury oraz popularność marki, kosmetyki Puma śmiało mogą konkurować z innymi produktami, równie znanych, światowych marek.

Perfumy marki Puma produkowane są w wersjach dla kobiet i dla mężczyzn w każdym wieku.

Zapachy perfum marki Puma

Zapachy perfum są bardzo różnorodne – w zależności od rodzaju olejku użytego do ich produkcji, mogą mieć nuty kwiatowe, ziołowe, drzewne lub korzenne. W laboratoriach kosmetycznych tworzone są perfumy tematyczne, tematyczne wzbogacane inną nutą zapachową lub wielozapachowe. Wybór zapachu odpowiedniego dla naszej skóry wiąże się z wcześniejszymi testami przeprowadzanymi na własnej skórze.

Puma perfumy to głównie nuty zapachowe, pobrane z wyselekcjonowanych owoców i kwiatów, przełamane nieco cięższymi dodatkami, na przykład: korzennymi, drzewnymi czy piżma. Całość została tak skomponowana, by każda woń została zauważona i precyzyjnie określona, natomiast całkowity aromat perfum świetnie łączył się z naturalnym zapachem skóry, dodając jej wyrafinowanej wonności.

Perfumy Puma sprzedawane są w niewielkich flakonikach ze względu na ich intensywny zapach, dlatego dobrą alternatywą mogą być wody perfumowane lub toaletowe o nieco słabszym zapachu, a równie długotrwałym. Wody są pakowane w większe pojemniki, a ich cena jest zdecydowanie niższa niż cena Puma perfumy.