Skip to content Skip to footer

Niezbędniki poimprezowe

Kiedy wybieramy się na uroczystość i mamy pewność, że będzie zakrapiana alkoholem, to warto przygotować się nie tylko do samej imprezy, ale także zadbać o produkty niezbędne tuż po niej. Będziemy nie tylko potrzebować takich rzeczy jak odpowiednie nawodnienie w postaci wody z cytryną czy leków na ból głowy. Zdecydowanie przydadzą nam się też urządzenia, które pozwalają skontrolować poziom alkoholu we krwi.

Urządzenia sprawdzające poziom alkoholu we krwi

Jednorazowe alkomaty, to bardzo przydatne gadżety, które powinien posiadać każdy. Większości osób bowiem zdarza się, że dzień po imprezie mają potrzebę usiąść za kółko. Musimy mieć wtedy pewność, że poziom alkoholu został całkowicie zniwelowany, a my bezpiecznie możemy jechać.

Jednorazowe alkomaty są bardzo powszechne i bez problemu kupimy je nie tylko w każdej aptece, ale także na różnego rodzaju stacjach benzynowych czy w internecie. Warto jednak zaopatrzyć się w kilka sztuk od razu i nosić ze sobą w portfelu wszędzie.

Alkotest cena

Alkotest cena jest na szczęście bardzo niska. W internecie możemy je nabyć już za kilka złotych, a te lepszej jakości czy wielokrotnego użytku za kilkanaście, a nawet kilkaset złotych. Jeśli jednak bardzo często zdarza nam się imprezować i na drugi dzień prowadzić samochód, to warto zaopatrzyć się w alkotest, który będzie mógł być używany przez nas wielokrotnie. Jest to zdecydowana oszczędność naszych pieniędzy.

Alkomat jednorazowy cena

Alkomat jednorazowy cena to również koszt kilku do kilkunastu złotych. Jak sama nazwa wskazuje jednak to jest on do jednokrotnego użytku, więc jeśli się na niego decydujemy, a imprezy zdarzają się nam często, to warto zaopatrzyć się w kilka sztuk od razu i chociaż jedną mieć zawsze przy sobie.Jeśli jednak decydujemy się na droższą wersję, która może być używana wielokrotnie, to musimy także zaopatrzyć się w komplet ustników, przez które dmuchamy powietrze do urządzenia.

Każdy kierowca powinien mieć, którąkolwiek wersje alkomatu zawsze przy sobie. Nigdy nie wiadomo bez sprawdzenia czy człowiek dostatecznie wytrzeźwiał, a kwestia bezpieczeństwa jest najważniejsza. Możemy nie tylko bowiem narobić sobie problemów finansowych, ale także zrobić komuś lub sobie krzywdę. Są to kwestie, których nigdy nie odwrócimy, co zdecydowanie warto mieć zawsze na uwadze.