Skip to content Skip to footer

Myśliwski portal ogłoszeniowy „Łowiec”

Myśliwski portal ogłoszeniowy „Łowiec”

Myśliwski portal ogłoszeniowy „Łowiec” to miejsce spotkań sympatyków myślistwa. Powstał z myślą o zrzeszeniu społeczeństwa myśliwskiego z całej Polski w jednym miejscu. Portal myśliwski lowiec.com.pl pozwala również na bezpłatne umieszczanie ogłoszeń, prezentuje przydatne treści oraz udostępnia możliwość rozmowy z innymi użytkownikami portalu.

Czym jest łowiectwo?

Myślistwo to sztuka łowienia zwierzyny leśnej, która posiada bogatą historię kulturową w naszym kraju. „To szczególna dziedzina życia społecznego, która łączy harmonijnie ochronę przyrody ojczystej z polowaniem, posiada walory kulturotwórcze, wychowawcze, rekreacyjne oraz gospodarcze.” – przeczytać można z zbiorze zasad etyki i tradycji łowieckich. Aby zostać myśliwym należy odbyć staż, zdać egzamin i ubiegać się o przyjęcie do Polskiego Związku Łowieckiego. Ważne jest również późniejsze ubieganie się o broń, bez której trudno byłoby przystąpić do właściwego polowania. Pozwolenie wydaje Komenda Wojewódzka Policji.

Ogłoszenia łowieckie

Główną działalnością portalu jest platforma ogłoszeniowa, dzięki której użytkownicy mogą sprzedawać i kupować akcesoria myśliwskie. Ogłoszenia zostały podzielone na kategorie. Portal myśliwski lowiec.com.pl zapewnia szeroki zakres tematyczny ogłoszeń, dzięki czemu każdy zainteresowany sprzedażą znajdzie niszę oraz odbiorców. Wśród kategorii znaleźć można zakładkę z ofertami sprzedaży samochodów terenowych, psów tropiących czy miejsce, gdzie ogłaszane są aktualne spotkania myśliwskie. Portal zapewnia również miejsce na ogłoszenia dotyczące sprzedaży broni myśliwskiej, elementów ubioru czy akcesoriów optycznych.

Miejsce spotkań

Celem twórców portalu myśliwskiego lowiec.com.pl jest stworzenie miejsca zrzeszającego ogólnopolską społeczność myśliwską. Forum, które powstało na stronie portalu, ma służyć wymianie poglądów, możliwości dzielenia się swoim doświadczeniem oraz prowadzenia ożywionej dyskusji na wybrane przez użytkowników portalu tematy. Portal myśliwski „Łowiec” prężnie się rozwija, a w zamyśle ma być pierwszym wyborem każdego myśliwego bądź pasjonata myślistwa. W tym celu na stronie „Łowca” znajdą państwo wszystkie przydatne myśliwemu informacje, np.:
– kalendarz polowań,
– fazy księżyca,
– artykuły branżowe na temat odpowiedniego wyboru broni, doboru właściwego pas myśliwego na polowania, ale przede wszystkim porady, jak zostać myśliwym.Na łamach portalu można również umieścić reklamę własnych produktów, które tematycznie będą powiązane z przesłaniem portalu.