Skip to content Skip to footer

Portal myśliwski „Łowiec”

Portal myśliwski „Łowiec”

Myślistwo to subtelna sztuka tropienia, podchodzenia i zabijania zwierzyny łownej. Mówi się, że w Polsce ponad 100 tysięcy ludzi posiada licencję na zabijanie, lecz dopiero teraz powstał internetowy serwis łowiecki, zrzeszający ogólnopolską społeczność myśliwską. Poznajcie portal myśliwski lowiec.com.pl uszyty na miarę naszych czasów.

Portal myśliwski „Łowiec”

Myśliwski portal ogłoszeniowy „Łowiec” powstał z myślą o społeczności myśliwskiej, czyli zarówno dla czynnych myśliwych, jak i dla pasjonatów łowiectwa. Portal lowiec.com.pl daje możliwość umieszczania ogłoszeń oraz prowadzenia dyskusji z innymi uczestnikami forum, jak i prezentuje treści ciekawych artykułów. „Łowiec” to pierwsze takie miejsce w rodzimym internecie, gdzie można znaleźć tak wiele kategorii ogłoszeniowych. Znajdzie się tu zatem miejsce dla ogłoszeń dotyczących akcesoriów myśliwskich, strzelb czy artykułów optycznych, ale i dla ogłoszeń dotyczących sprzedaży samochodów terenowych, psów myśliwskich czy organizacji polowań.

Zrzeszenie społeczeństwa myśliwskiego

Twórcy portalu myśliwskiego „Łowiec” stworzyli witrynę z myślą o zrzeszeniu wszystkich pasjonatów łowiectwa w jednym miejscu. Ambicją twórców jest rozszerzenie działalności i spopularyzowanie portalu, tak, aby stał się on domyślną witryną dla każdego myśliwego. Celem jest rozwinięcie stałej dyskusji na forum portalu, organizacja wspólnych wypraw łowieckich czy wymiana doświadczeń. Obecnie, główna działalność witryny opiera się na dodawaniu przez użytkowników portalu darmowych ogłoszeń dotyczących sprzedaży artykułów myśliwskich.

Fachowe porady

Na portalu myśliwskim lowiec.com.pl znajdują się artykuły branżowe, zawierające fachowe porady na tematy ściśle związane z myślistwem i łowiectwem. Dzięki witrynie dowiedzieć się można wszystkiego na temat drogi, jaką trzeba przebyć, aby uzyskać licencję myśliwego. Artykuły zawierają ważne informacje prawne, wiadomości dotyczące konieczności odbycia stażu kandydackiego oraz konieczności przystąpienia do egzaminu państwowego. Wśród pozostałych, dostępnych na stronie artykułów, przeczytamy o doborze odpowiedniego psa myśliwskiego oraz wyborze broni myśliwskiej.

Kalendarz polowań

Każdy myśliwy musi się ściśle stosować do kalendarza polowań, ustalanego i ogłaszanego przez Polski Związek Łowiecki. Portal myśliwski „Łowiec” posiada łatwą w odszukaniu zakładkę, dzięki której sprawnie można dowiedzieć się na jakie zwierzęta można obecnie polować, a na które trzeba będzie poczekać. Niestosowanie się do kalendarza grozi poważnymi konsekwencjami.