Skip to content Skip to footer

Czy zestawy do sprzątania są warte swojej ceny?

Wózki do sprzątania, mopy czy zestawy do sprzątania to coś, co powinno znajdować się w każdym biurze, w każdym hotelu, szpitalu i innym zakładzie pracy. Zakładzie, gdzie przebywają nie tylko ludzie ale i zwierzęta. W końcu higieniczne warunki życia, to podstawa, na którą każdy zasługuje.

Zestawy do sprzątania – co wchodzi w ich skład?

Zestawy do sprzątania są najczęściej wybierane do szpitali, ośrodków pomocy, hoteli czy innych wielkogabarytowych zakładów pracy. Takie zestawy sprzątające znacznie ułatwiają pracę konserwatora powierzchni płaskich. Dzięki nim, sprzątaczka może za jednym razem zabrać ze sobą wszystkie potrzebne środki czystości (na przykład detergenty, worki na śmieci, mopy czy wiaderka na wodę).

Zestawy do sprzątania wyposażone są w co najmniej dwa wiaderka na czystą i brudną wodę. Dzięki temu, nie trzeba tracić czasu na częste wymiany wody (zwłaszcza, jeśli mowa o szpitalach, w których powinny być niemal sterylne warunki).

Wózki do sprzątania wyposażone są również z pojemniki bądź zaczepy na worki na śmieci. To również działa na korzyść osób sprzątających. Zebranie śmieci i odpadków z większej ilości pomieszczeń, to nie tylko oszczędność czasu ale również odciążenie kręgosłupa, który nie musi być narażony na dźwiganie z pokoju do pokoju coraz większej ilości nieczystości. Konserwatorzy powierzchni płaskich cenią takie sprzęty i zawsze z chęcią z nimi współpracują.

Zestawy sprzątające zawierają mnóstwo półeczek, wieszaków (na przykład na dodatkową szczotkę, zmiotkę czy szufelkę), koszyczków i innych zakamarków. Są to przydatne elementy wózków, gdyż dają możliwość zabrania wszelkich, niezbędnych podczas sprzątania produktów. Dodatkowo wzmocnione kółeczka pozwalają na łatwe manewrowanie całym sprzętem i umożliwiają szybsze przemieszczanie się – nawet na większe odległości, na przykład we wspomnianych szpitalach czy klinikach. Kółka otoczone są warstwą gumy, która zapobiega porysowaniu podłogi a także wycisza cały wózek.

Co więcej o mopach?

Zestawy do sprzątania, oferowane http://mopy-ceg.pl/, wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, przytwierdzonego do bardzo wytrzymałego stelażu. Tworzywo, z którego wykonane są wózki do sprzątania, jest lekkie i solidnie przymocowane. Nie ma zatem obawy przed tym, że coś rozpadnie się pod naciskiem sporej ilości detergentów, wody i śmieci. Wózki są naprawdę wytrzymałe – a do tego, łatwe w obsłudze.