Skip to content Skip to footer

Zalety toreb papierowych z nadrukiem

Moda na opakowania papierowe stale wzrasta. Częściowo jest to wynik wzrostu świadomości ekologicznej i konieczności ochrony środowiska. Większość firm dostrzegła w opakowaniach papierowych szansę na promocję i budowanie własnej marki.

Dlaczego papier jest cool?

Historia zatoczyła koło. W latach 70. zeszłego wieku zafascynowaliśmy się siatkami foliowymi, były tanie, wygodne i miały chronić lasy przed wycinką. Nikt nie zdawał sobie sprawy, że będziemy ich nadużywać i aż tak bardzo wpłyną na zmianę środowiska.

Obecnie wracamy do papieru, bo okazał się bezpieczniejszy dla nas i dla środowiska. Zniknął też problem z wycinaniem drzew, bo torebki papierowe produkowane są z papieru pochodzącego z recyklingu.Chleb, wędliny, sery pakowane w papier nie tylko dłużej zachowują swoją świeżość i walory smakowe, ale przede wszystkim nie wchodzą w reakcje chemiczne z foliówkami. To bardzo ważne ze względów zdrowotnych, zwłaszcza w przypadku małych dzieci.

Torebki papierowe z nadrukiem – dobry sposób na reklamę

Wbrew pozorom torby papierowe są bardzo wytrzymałe i można używać je wielokrotnie. Niewątpliwą ich zaletą jest estetyka. Sznurkowe uszy, dobre wyprofilowanie i sztywne dno powodują, że klienci chętnie pakują w nie zakupy. Dodatkową ich zaletą jest fakt, że sprzedawca nie musi pobierać za nie opłaty, reklamówki foliowe są odpłatne.

Torby papierowe z nadrukiem to dobry sposób na reklamę firmy, bez względu na profil działalności. Firmy z ustaloną pozycją na rynku mogą umieścić tylko swoje logo, które rozpozna większość klientów. Firmy, które dopiero zdobywają klientów, oprócz logo mogą pokusić się o umieszczenie jakiegoś nośnego hasła reklamowego. Nawet małe torebki z nadrukiem pomieszczą rozbudowany napis.

Trzeba pamiętać, by torby z nadrukiem i torebki z nadrukiem miały taką samą szatę graficzną, bo to ona przeważnie tworzy odpowiednie skojarzenia, nie tylko wśród bezpośrednich klientów, ale także wśród przypadkowych przechodniów.

Tanie torby papierowe z nadrukiem oferuje wiele firm reklamowych. Nie tylko wydrukują odpowiednią ilość torebek, ale pomogą także opracowań najlepszy projekt graficzny. Torebki papierowe z nadrukiem warto wybierać w różnych rozmiarach, wtedy pakowanie zakupów będzie bardziej ekonomiczne.

Tanie torby papierowe można wykorzystać nie tylko w handlu, ale także w gastronomii i innych usługach.