Skip to content Skip to footer

W jakim miejscu zorganizować sylwestra nad morzem?

Sylwester nad morzem jest obecnie jedną z popularniejszych opcji spędzenia tego wyjątkowego wieczoru. Wiele osób zastanawia się nad tym, w jakim dokładnie miejscu go spędzić – w hotelu, domu czy może mieszkaniu? Sprawdź jakie zalety i wady mają te miejsca.

Hotele

W hotelach można wynająć pokój na sylwestrową noc i zwykle jednocześnie oznacza to udział w sylwestrowej imprezie. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba się już martwić o rozrywki, jedzenie czy inne szczegóły organizacyjne.

Niestety hotele mają swoje wady i największą z nich jest cena – w trakcie sylwestra nad morzem jest drogo. Wiele osób uzna, że atrakcje są warte tej ceny, ale trzeba pamiętać, że nie jest to opcja dla każdego. Oznacza to także, że trudniej się zorganizować grupą znajomych i może się okazać, że na przyjęciu sylwestrowym nikogo nie znamy.

Mieszkania na wynajem

W trakcie sylwestra nad morzem można wynająć mieszkanie. Zwykle wychodzi to taniej niż hotel, zwłaszcza jeśli najem ma się odbyć w kilka osób.

Niestety w cenie nie ma żadnych dodatkowych atrakcji czy udogodnień, więc trzeba je sobie zapewnić inaczej. Warto też zwrócić uwagę na regulamin najmu – może się okazać, że niemożliwe jest urządzenie w nim imprezy sylwestrowej, więc trzeba szukać innego miejsca na zabawę. Nie wiadomo też na jaką okolicę i sąsiadów się trafi – choć zwykle hałasy w sylwestra mało komu przeszkadzają i spotykają się z dużą wyrozumiałością, to jednak w bloku może być różnie.

Domki na wynajem

W przypadku domków na wynajem Sylwester nad morzem może być wyjątkowo udany – hałas nie będzie przeszkadzał sąsiadom, cena podzielona na całą grupę wynajmującą domek także będzie niewysoka, czasem znajdzie się miejsce np. na ognisko.

Minusy? Jedzenie i muzykę trzeba przygotować samemu lub poszukać firmy cateringowej, a ta w trakcie sylwestra nad morzem także będzie miała stosunkowo wysokie ceny. Należy też wcześniej zapoznać się z regulaminem ośrodka, ponieważ tak jak w przypadku mieszkań, tutaj też może pojawić się zakaz urządzania imprez.