Skip to content Skip to footer

Sprawdzony producent

Szafy wnękowe stają się stopniowo najpopularniejszym meblem w nowoczesnych polskich domach. Tego typu meble nie tylko wyglądają stylowo, lecz również spełniają funkcję maksymalizacji wykorzystania przestrzeni. Na fali rosnącego popytu warto zachować zimną krew wybierając producentów sprawdzonych, których meble będą niezawodnie służyły długi czas.

Ostrożność to podstawa

Na rynku pojawia się coraz więcej nowych firm oferujących meble na wymiar, szafy przesuwne czy akcesoria meblowe. Wielu producentów oferuje towar niskiej jakości, który pomimo ładnego wyglądu psuje się i ulega uszkodzeniom nawet po krótkim okresie użytkowania. Są też spekulanci narzucający ogromne marże cenowe przez co konsumenci przepłacają za swoje szafy. W takich warunkach rynkowych warto poszukać sprawdzonych producentów oferujących towar wysokiej jakości.

Firmą godną zaufania jest bez wątpienia przedsiębiorstwo ASKO mieszczące się w Poznaniu przy ulicy Kolejowej 4 a posiadające witrynę internetową https://askopoznan.pl/. ASKO Poznań to firma z doświadczeniem posiadająca zakład produkcyjny w centrum Poznania. Meble pochodzące od tego producenta cieszą się uznaniem, mają długą żywotność a jakość towaru jest znakomita a ceny przystępne gdyż firma pomimo dobrych opinii nie zawyża cen.

Specjalność przedsiębiorstwa

Omawiana firma specjalizuje się w produkcji mebli na zamówienie. Proces budowy mebli jest dokładny i odbywa się bez pomyłek – firma towarzyszy nam od fazy projektu i pomiarów do montażu co zapewnia dokładność i staranność. Dzięki systemom szaf wnękowych w korytarzu, garderobie czy sypialni można wykorzystać każdy skrawek mieszkania co jest przydatne szczególnie przy mniejszym metrażu.

Wysokimi ocenami cieszą się meble oferowane przez firmę do biur. Wynika to z wieloletniego doświadczenia pracowników i kompozycji poszczególnych elementów. Liczne szafki oraz wysokość poszczególnych części biura dostosowana do rodzaju zadań zapewnia ergonomię pracy, która ułatwia codzienne funkcjonowanie. Szczegółów na temat mebli wykonywanych przez firmę możemy dowiedzieć się ze strony internetowej https://askopoznan.pl/.

Zakres usług

ASKO Poznań oferuje nie tylko produkcję szaf wnękowych czy mebli biurowych. W ofercie firmy znajdziemy wiele innych usług. Przede wszystkim zakład wytwarza półfabrykaty do samodzielnego montażu czy produkcji przez inne podmioty. Są to między innymi systemy drzwi przesuwnych (szyny, tory, wózki), płyty laminowane, prowadnice do szuflad oraz profile aluminiowe i stalowe.

Spośród usług oferowanych przez firmę klientom indywidualnym warto wymienić czynność formatyzowania płyt meblowych czyli inaczej ich rozkroju i obróbki na przeznaczonych do tego maszynach. Innymi atrakcyjnymi zabiegami są usługi cięcia szkła oraz oklejanie płyt.