Skip to content Skip to footer

Pojemniczki na lody- produkt, bez którego nie udałoby się żadne przyjęcie w ogrodzie

Garden party to popularna forma spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Nie dość, że ma się kontakt z naturą i promykami letniego słońca, to jeszcze można zajadać się specjałami z grilla i innymi słodkimi pysznościami.

Co podaje się podczas imprezy w ogrodzie?

To oczywiście zależy od gustu gospodarza, jednak na grillu nie może zabraknąć smażonej kiełbaski, przypiekanej karkówki czy aromatycznej kaszanki. Grill jest przecież po to, by piec na nim różne smakołyki. Obowiązkowym ekwipunkiem podczas garden party są też napoje chłodzące i alkohole. Bez nich większość działkowiczów nie wyobraża sobie dobrej zabawy. Równie popularne są desery takie, jak: lody, owoce czy mrożone napoje typu sorbet. Do ich podania służą kubeczki na lody i kubek do robienia lodów. Dzięki niemu mrożone, owocowe napoje będą bardziej orzeźwiające i pobudzające organizm do walki z upałem i letnim pragnieniem.

Dlaczego pojemniczki na lody są najlepsze na garden party?

Z bardzo prostej przyczyny. Po pierwsze są plastikowe, więc się nie stłuką. Po drugie są w uniwersalnych rozmiarach i można ich użyć zamiast talerzy. Po trzecie pojemniczki na lody są jednorazowego użytku, toteż nie trzeba ich myć. Trzeba jedynie pamiętać, by po zakończeniu imprezy wyrzucić je do odpowiedniego pojemnika, gdyż ich niewłaściwa utylizacja mogłaby zaszkodzić środowisku.

Kubeczki na lody mogą natomiast pełnić dodatkowo funkcję szklanek, gdyż idealnie nadają się do spożywania napojów. Są plastikowe, niewielkie, co ułatwia ich trzymanie. Dodatkowo są odporne na zimno i gorąco, przez co można do nich wlewać zarówno świeżo zaparzoną kawę, jak i szejk owocowy prosto z lodówki. Kubeczki do lodów jak widać, służą nie tylko do przechowywania lodów i mogą być przydatne w rozmaitych sytuacjach.

Kiedy przyda się kubek do robienia lodów?

Ten produkt najbardziej przyda się podczas dziecięcego garden party. Jak wiadomo, dzieciaki przepadają za lodami i mrożonymi napojami. Mogą je spożywać na okrągło, gdyż to ich ulubiony przysmak. Dzięki kubkowi do lodów owocowe drinki będą nie tylko smaczne, ale i odżywcze. Sokiem owocowym powstałym w owym kubku można też polać lody rozlokowane na talerzach. Będą one wtedy jeszcze smaczniejsze i atrakcyjniejsze wizualnie. Mali imprezowicze to zazwyczaj wytrawni smakosze, których zadowoli jedynie smakołyk najwyższej jakości, a sorbety z kubka do robienia lodów- z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.