Skip to content Skip to footer

Perfumy Kenzo Jungle Elephant

Kenzo Jungle Elephant to kolejna propozycja marki Kenzo. Orientalne nuty zapachu w perfumach dla kobiet, które od momentu wydania w 1996 roku, wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Twórcą tej niezwykłej kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion.

Kenzo Jungle Elephant

Nuty zapachowe w kenzo jungle elephant to połączenie mandarynki z goździkami, a także z mango czy yliang-yliang. W kompozycji zapachowej wykorzystano wiele doskonałej jakości składników, które decydują o ogromnej wyjątkowości tego zapachu. Wśród wyczuwalnych składników na prowadzenie w nucie głowy wysuwa się mandarynka, goździk i kmin. W nucie serca z kolei wyczuwalny jest kminek, mango, heliotrop, a także lukrecja, gardenia i kardamon. Wśród głównych nut zapachowych należy wspomnieć o bursztynie, paczuli i wanilii. Górne nuty to wspomniana mandarynka dolne to wanilia. Na przestrzeni czasu zapach pięknie się rozwija, przedstawiając swoje inne oblicze.

Orientalny zapach na różne okazje

Kenzo Jungle Elephant to perfumy o niezwykle wyrafinowanym, orientalnym zapachu, który doskonale sprawdzą się na różne okazje. Kenzo Jungle Elephant sprawia, że każda kobieta poczuję się wyjątkowo zmysłowa i uwodzicielska, zaś łączące się nuty świeżych mandarynek, kardamonu czy kminku w połączeniu z przepięknym z lukrecją sprawiają, że jest on niezwykle zmysłowy, intrygujący, kobiecy. Perfumy zostały zamknięte w niezwykle oryginalnym, szklanym opakowaniu, co łącznie z niebanalnym zapachem tworzy kompozycję doskonałą.

Główne założenia marki

Wszyscy kreatorzy perfum starają się w swoich zapach odzwierciedlić pewne wizje, z którymi chcieliby się utożsamiać. Perfumy dedykowane są kobietą i mężczyzną, by podkreślić ich indywidualny charakter, styl życia, czy wartości jakie wyznają. W przypadku Kenzo Jungle Elephant perfumy zostały stworzone dla niezależnych, nowoczesnych, a przy tym też niezwykle ciekawych świata kobiet, które nie boją się innych kultur. Perfumy Kenzo Jungle Elephant używają wolne i otwarte kobiety, które kochają nietuzinkowe zapachy i lubią bawić się modą. Odbiorczynie marki są odważne, różnorodne i kolorowe, tak jak i dżungla. Wybór tego zapachu sprawia też, że kobiety stają się ją bardzo charakterystyczne, wyróżniają się spośród tłumu, a to przecież też główne założenie używania perfum. Dzięki Kenzo Jungle Elephant kobiety oczarują innych i sprawią, że poczują się zmysłowo i uwodzicielsko. Doskonale zaprojektowany flakon to kolejna zaleta tych perfum. Nuty zapachowe są bardzo trwałe, nasycone, w ciągu dnia rozwijają się w kolejne tony, pozwalając tym samym zmieniać się kobietom w zależności od pory dnia.