Skip to content Skip to footer

Najlepsze skrzynki na warzywa

Warzywa i owoce przewożone i składowane są zawsze i od zawsze. Droga warzyw w skrzynkach rozpoczyna się już od momentu ich zbioru. Dlatego tak wiele odpowiednich skrzynek przeznaczonych jest do sadownictwa i dedykowanych zbieraniu płodów ogrodów i sadów.

Lepsze skrzynki plastikowe

Dzisiaj większość osób preferuje skrzynki na warzywa i owoce plastikowe, są one bardziej poręczne i lżejsze aniżeli skrzynki drewniane. Ponadto, dzięki, odpowiednim perforacjom na ściankach i na spodzie, warzywa i owoce są cały czas odpowiednio wentylowane powietrzem. Skrzynie na warzywa, wyprodukowane z tworzywa sztucznego, są różne. Mają one różne rozmiary i wykorzystywane są w zależności od danych potrzeb.Mała skrzynka plastikowa do warzyw doskonale się składa a ze względu na swoje walory estetyczne, najczęściej jest wykorzystywana do eksponowania warzyw i owoców w handlu detalicznym.

Pojemniki dla rolnictwa

Skrzynki na warzywa i owoce mają doskonałe zastosowanie jeśli chodzi o transport owoców i warzyw pomiędzy hurtownikiem a siecią dystrybucyjną. Pojemniki takie mają bardzo dużą łatwość utrzymania je w czystości, są składane i lekkie. Ponadto nie pozwalają na trzymanie się w nich wilgoci, przez co przechowywane owoce i warzywa, w takich skrzynkach, zachowują świeżość i nie są narażone na zepsucie czy uszkodzenie.Skrzynki na warzywa są kompatybilne z innymi skrzynkami, są poręczne i bardzo lekkie i w przypadku gdy są puste, składają się i zajmują jak najmniej miejsca w transporcie czy magazynie.

Odpowiednie pojemniki

Ponadto w branży rolniczej bardzo często wykorzystuje się tace plastikowe przeznaczone na warzywa kapustne typu kalafior, brokuł czy sałata lub kapusta. Tego typu tace zajmują w transporcie bardzo mało miejsca a odpowiednio zabezpieczają dane warzywa. Przez ten fakt, jeden transport może przewieźć wiele, dobrze zabezpieczonego towaru na opakowaniach, które zajmą jak najmniej miejsca.W strefie sadownictwa wykorzystuje się wiele plastikowych skrzyń. Skrzynka plastikowa do warzyw nadaje się doskonale do transportu, składowania jak i eksponowania w sklepie określonych warzyw i owoców. Produkowane skrzynie na warzywa są funkcjonalne, estetyczne i kompatybilne z innymi pojemnikami czy skrzyniami. Renomowany producent plastikowych opakowań na warzywa i owoce proponuje coraz to nowsze rozwiązania dla sadowników.