Skip to content Skip to footer

Ile kosztuje depilacja całego ciała?

Współczesne wymogi dotyczące wyglądu nowoczesnych kobiet, są bardzo rygorystyczne. Zakładają między innymi posiadanie idealnie gładkiego ciała. Jest to na szczęście efekt, który można osiągnąć bardzo łatwo, za pomocą kilku sesji w EstetiMed https://www.esteti-med.pl/.

Jakie zabiegi można wykonać?

Depilacja laserowa jest idealnym, bezbolesnym i dającym efekty na trwałe zabiegiem. Pozwala on usunąć zbędne owłosienie z ciała osób, które mają włoski ciemne i gęste, więc potrzebują albo ich usuwania z cebulką, albo codziennego golenia – przy czym ta druga opcja jest zdecydowanie mniej wygodna.

W EstetiMed można wykonać depilację laserową praktycznie całego ciała: wąsika, pach, bikini (płytkiego, średniego i głębokiego), a także nóg. Dla mężczyzn dodatkowo oferowane jest depilowanie pleców czy klatki piersiowej, „monobrwi”, czy brody.

Ile to kosztuje?

Biorąc pod uwagę kompleksowe usunięcie owłosienia z najbardziej strategicznych stref ciała, to jest pach, bikini (głębokiego) oraz nóg, należy liczyć się z kosztem łącznym jednej sesji około 1350 zł. Są to ceny promocyjne, oferowane tylko an https://www.esteti-med.pl/, więc warto z nich skorzystać, ponieważ dzięki nim można zaoszczędzić setki złotych na jednym zabiegu!

Aby zabieg mógł być w pełni skuteczny, a efekty trwale na kilka lat, należy przeprowadzić około 6 zabiegów. Koszt tego wszystkiego wynosi więc kilka tysięcy złotych, w zależności od depilowanego obszaru oraz konieczności powtarzania zabiegów. U osób mających gęste, ciemne i grube owłosienie, trzeba powtórzyć zabieg częściej, by był on w pełni efektywny.

Czy warto?

Koszt kilku tysięcy złotych za usunięcie owłosienia z niemal całego ciała na kilka lat, wydaje się być kwotą olbrzymią. Trudno jest nawet porównywać go do kosztów codziennego zakupu maszynek i pianek do golenia. I wcale nie o to chodzi, aby depilacja laserowa była korzystniejsza finansowo w perspektywie kilku lat. Chodzi o rezultaty jakie daje, a one są oszałamiające.

Osoby, które poddały się serii zabiegów, przez kilka kolejnych lat nie muszą się wcale martwić o to, by zdążyć ogolić nogi przed założeniem spódnicy, czy bikini przed spontanicznym wyjściem na plażę. Ich skrupulatność przy chodzeniu na zabiegi przekładać się będzie w przyszłości na komfort codziennego życia. Nie trzeba będzie każdego dnia golić pach, czy umawiać się na bolesne woskowanie okolic intymnych. W codziennej toalecie wystarczy już tylko prysznic, pielęgnacja ciała i makijaż, aby poczuć się pewniej i swobodniej, a zyskuje się dzięki temu sporo czasu każdego ranka!