Skip to content Skip to footer

Kosmetyki do zadań specjalnych

Kobiety za pomocą makijażu nie tylko się upiększają, ale również ukrywają różnego rodzaju mankamenty swojej urody. Taka jest już rola kosmetyków korygujących wygląd cery, która ma w swojej kosmetyczce chyba każda pani. Warto poznać kilka z nich bo to prawdziwe specyfiki do zadań specjalnych. Potrafią ukryć blizny po trądziku, sińce pod oczami, oraz wiele innych mankamentów urody.

Korektor w płynie

Korektor w płynie to prawdziwy przyjaciel wiecznie zmęczonych i zabieganych kobiet, które piją za mało wody i mają złe krążenie. Niestety bardzo często mają one spore sińce pod oczami, które nigdy nie dodają urody. Trzeba je jakoś skutecznie ukryć, a idealnie nadaje się do tego właśnie wspominany korektor w płynie, najlepiej o subtelnie rozświetlającym charakterze. Delikatne rozświetlające drobinki odbijają bowiem światło, dzięki czemu jakieś drobne zmarszczki czy właśnie cienie pod oczami są dużo mniej widoczne. Ten kosmetyk to sprzymierzeniec kobiet starszych, bo potrafi dodać niesamowitego glow twarzy.

Bronzer i rozświetlacz

Konturowanie twarzy za pomocą bronzera i rozświetlacza to prawdziwy hit w makijażu już od kilku lat. Ten sposób malowania się stał się popularny dzięki gwiazdom show biznesu takim jak na przykład Kim Kardashian. To właśnie ona zachwycała idealnie owalną i symetryczną twarzą, która była pięknie wyrzeźbiona za pomocą makijażu. Bronzer i rozświetlacz warto zatem zawsze mieć w swojej kosmetyczce, nawet jeżeli nie potrafi się z nimi wyczarować takich cudów, jak profesjonalnie makijażyści. Nawet odrobinę tych kosmetyków nałożona na szczyt kości policzkowych potrafi jednak ładnie ożywić cerę, dodać jej odrobinę blasku i życia. Poza tym efekt skóry muśniętej słońcem jest bardzo modny.

Kryjący korektor w kremie

Dla kobiet borykających się z bardzo dużymi przebarwieniami, jedynym ratunkiem jest zakupienie bardzo dobrego kryjącego korektora w pudełeczku. Ten kosmetyk nakłada się delikatnie za pomocą opuszków palców, a jego gęsta konsystencja pozwala ukryć naprawdę duże zaczerwienienia i przebarwienia. Grunt to dobrze dobrać odcień. Kryjący korektor wraz z korektorem wpłynie to naprawdę duet idealny do ukrywania różnych niedoskonałości. Wreszcie producenci kosmetyków stworzyli coś, co ratuje makijaż każdej kobiety.

Krzesło loft znaleźć można w ofercie spokko.pl