Skip to content Skip to footer

Duże rozmiary ubrań męskich

W większości sklepów z odzieżą męską rozmiary kończą się na XL lub XXL. Dlatego osoby noszące większe rozmiary, albo po prostu będące dużego wzrostu, mają problem z dobraniem odpowiednich ubrań. Co więcej, Ppanowie o niestandardowych rozmiarach też chcieliby mieć ładne i komfortowe ubrania.

Moda męska w dużych rozmiarach

Polski rynek odzieżowy skupia się na standardowych ubraniach i to ich można znaleźć najwięcej u producentów odzieży. Nieliczne firmy decydują się na produkowanie ubrań w większych rozmiarach, a jeśli już, to częściej jest to odzież damska, a nie męska.

Wśród tych niewielu polskich firm wyróżnia się Viking Jeans. Więcej informacji o tej firmie możemy znaleźć na ich stronie http://viking-jeans.com.pl. Jest to firma produkująca tylko odzież męską, ale za to we wszystkich rozmiarach, od S do 7XL. Może się poszczycić produkcją w całości odbywającą się na terenie Polski, dlatego tworzone ubrania są dobrze dostosowane do polskich odbiorców.

Viking Jeans- nie tylko jeans

W ofercie tej firmy znajdziemy nie tylko ubrania wykonane z jeansu, ale również z bawełny, sztruksu lub polaru. Na uwagę zasługuje fakt, że oferowane spodnie, kurtki, koszule czy koszulki, cechują się ponadczasowym i uniwersalnym krojem, dlatego będą odpowiednie dla odbiorców w różnym wieku.

Oprócz zwykłych dużych rozmiarów, część ubrań jest produkowanych z myślą o wysokich mężczyznach, mierzących 2m i więcej. Na stronie http://viking-jeans.com.pl możemy zapoznać się z ofertą, jak również obejrzeć galerię produktów. W zakładce kontakt znajdują się informacje o stacjonarnych punktach sprzedaży, które można odwiedzić.

Jakie plusy tej firmy?

Po pierwsze jest to polska firma, a wspieranie rodzimego kapitału jest zawsze mile widziane. Poza tym oferowane ubrania męskie są wykonane starannie i cechują się dużą trwałością. Do produkcji używane są materiały najwyższej jakości. Na przykład bawełna sprowadzana jest z Turcji lub krajów Unii Europejskiej, a jej jakość jest stale kontrolowana. Ubrania zszywane są mocnymi i trwałymi nićmi, produkowanymi przez znane firmy, gwarantujące również najwyższą jakość.

Podczas produkcji starannie wybierane są również dodatki w postaci guzików, nitów i zamków błyskawicznych. Dostarczają je firmy mogące się pochwalić wieloletnią tradycją i starannym wykonaniem. Całości dopełnia fakt, że wszystkie użyte materiały mają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo dla zdrowia użytkownika. Dzięki temu finalny produkt to ubrania o wysokiej jakości, trwałe, a przede wszystkim dobrze wyglądające, co potwierdza galeria na viking-jeans.com.pl.