Skip to content Skip to footer

Co trzeba wiedzieć przed zakupem podkładu?

Fanki make-upu dobrze wiedzą, że trudno przecenić rolę podkładu w makijażu. To produkt, który pozwala wyrównać kolor skóry i zatuszować wszelkie niedoskonałości. Dobrze dobrany kosmetyk stanowi podstawę każdego make upu. Po jaki podkład warto sięgnąć i w jaki sposób nakładać go na twarz, aby osiągnąć efekt skóry idealnej?

Co trzeba wiedzieć?

W sklepach można znaleźć różne podkłady Eveline. Część z nich daje pełne krycie co oznacza, że pozwala na dokładne zamaskowanie wszystkich niedoskonałości. Takie produkty są przeznaczone przede wszystkim dla kobiet borykających się z trądzikiem, świetnie sprawdzają się też podczas ważnych wyjść, na przykład na wesele.

Wśród podkładów Eveline można znaleźć również takie o właściwościach rozświetlających. Sięgają po nie przede wszystkim panie mające cerę suchą, bez blasku.

Jak wybrać odcień podkładu?

Istotne jest nie tylko działanie podkładu, ale także jego odcień. Źle dobrany kolor będzie wyglądał niekorzystnie i odwróci uwagę nawet od najładniejszego makijażu. Podkłady Eveline mają różne odcienie, część z nich ma żółte tony, które pasują większości Polek, jednak można znaleźć również te z różowymi podtonami, które również nadają się dla sporej ilości pań.

Kiedy już wiadomo czy zdecydować się na żółty czy różowy podton przychodzi czas na dobranie koloru podkładu. Latem większość kobiet sięga po ciemniejsze od cienie co jest związane z pojawiającą się w tym okresie opalenizną. W okresie zimowym dobrze postawić na jaśniejsze kolory podkładów Eveline. Warto przykładać wagę do wyboru odpowiedniego odcienia kosmetyku, ponieważ zarówno zbyt jasny, jak również zbyt ciemny kolor będzie wyglądać niekorzystnie.

Jak nakładać podkład?

Wiele pań nakłada fluid palcami. To dobry sposób aplikacji tego kosmetyku, jednak obecnie najczęściej spotykaną metodą jest wklepywanie podkładów Eveline specjalną gąbeczką do makijażu. Przed użyciem należy ją namoczyć i dokładnie odcisnąć nadmiar wody, a następnie równomiernie wklepać produkt w twarz.

Podkłady Eveline mogą być nakładane również płaskim pędzlem. W tym przypadku z pewnością uda się uzyskać większe krycie, niż w przypadku użycia gąbeczki. Należy wklepywać produkt miejsce po miejscu, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Podkłady eveline znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl