Skip to content Skip to footer

Style wesel pod Warszawą

Każda Młoda Para myśli, w jaki sposób zrobić wesele, aby było naprawdę ciekawe i niezapomniane. To jest bowiem naprawdę szczególny dzień i chcemy, aby było pięknie, wesoło i kolorowo. Dlatego też warto wyprawić wesele pod Warszawą! Tu mamy wiele przeróżnych możliwości, jak uczynić nasze wesele naprawdę niezapomnianym!

Wesele pod Warszawa po staropolsku

Dzisiaj wiele par decyduje się na urządzenie wesela w stylu staropolskim. Jest to niezwykły powrót do tradycji Jednak co to oznacza, że wesele będzie w takim stylu? Nie chodzi tu oczywiście o to, że każdy się przebierze w ludowe stroje. Liczą się bardziej subtelne elementy.

Przede wszystkim wesele pod Warszawą można zrobić w miejscu, które przypomina nieco staropolski dworek. Warto także ładnie przyozdobić wnętrze – ludowymi serwetkami, motywami kwiatów – aż wreszcie prawdziwymi polnymi kwiatami. Atrakcją dla gości może być przejazd bryczką. Dodatkowo warto zaprosić lokalną kapelę – na pewno każdy będzie się świetnie bawił!

Klasyczne wesela pod Warszawą

Warto tu wspomnieć na początku, że sale weselne pod Warszawą często charakteryzują się tym, że są duże, przestronne i ładnie skomponowane. Są one zatem idealnym wręcz miejscem na to, aby zrobić tam niesamowite, klasyczne wesele.

Jak będzie ono wyglądało? Ładnie udekorowane na biało stoły, klasyczne potrawy, wszystko w stonowanych, pastelowych kolorach. Taka sceneria będzie wręcz wymarzona na pierwszy taniec – walc wiedeński.

Wesela „na wesoło”

Wesele pod Warszawą może być urządzone naprawdę w bardzo wielu stylach. Niektórzy chcą po prostu, żeby było głośno i wesoło. Dla takich osób szczególnie polecane są właśnie sale pod Warszawą – tam nikt nie będzie narzekał, że za głośno, że jacyś dziwni ludzie się pojawiają.

Warto także zaprosić na zabawę lokalnego wodzireja oraz kapelę – to zwykle są świetne osoby, które nie nasiąkły jeszcze wielkomiejskimi standardami i wiedzą co zrobić, aby każdy po prostu świetnie się bawił

Inne rodzaje wesel pod Warszawą

Na koniec warto jeszcze szybko wspomnieć, że nie robiąc wesela w stolicy możemy naprawdę czuć się całkiem swobodnie i zorganizować wesele podług tego, co naprawdę lubimy, co tak naprawdę połączyło Państwa Młodych.

A zatem – wesele rodem z Gwiezdnych Wojen? Mangi? Obecność żołnierzy? Motocyklistów? Szermierka przed salą weselną? Stroje rodem ze średniowiecza? Tu nic nikogo nie zadziwi – możemy w pełni być po prostu sobą!

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą