Skip to content Skip to footer

Skuteczne metody powiększenia pośladków

W kwestii wyglądu kobiecego ciała moda zmienia się z każdą dekadą. Jeszcze do niedawna najbardziej pożądane były bardzo szczupłe sylwetki, ale w ciągu ostatnich lat wiele się w tej kwestii zmieniło. Ostatnio coraz bardziej pożądane są pupy kształtne, a nawet bardzo kształtne. Oczywiście moda nikomu nie powinna dyktować tego, jak ma wyglądać, co nie zmienia faktu, że powstaje coraz więcej skutecznych metod na powiększenie pośladków.

Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia – jak powiększyć pupę samodzielnie?

Podstawową, najskuteczniejszą i przynoszącą najbardziej korzystne, trwałe efekty metodą powiększania pośladków są odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne. powiększanie pupy taką metodą wymaga oczywiście pewnej dawki systematyczności, oraz włożenia w całość sporej ilości energii. Wykonując jednak ćwiczenia systematycznie wyników spodziewać można się już wkrótce (to kiedy się je zobaczy zależy od indywidualnych czynników).

Najprostsze ćwiczenia na powiększenie pośladków, które każdy kto tylko chce może wykonywać bardzo łatwo w domu, to między innymi różnego rodzaju przysiady. Korzystne jest również unoszenie bioder z pozycji leżącej, ze stopami i łopatkami dotykającymi ziemi. Najprostsze jednak ćwiczenie nie wymaga nawet myślenia o tym, że się ćwiczy. Należy zawsze chodzić po schodach i unikać wind.

Wiele dzisiejszych siłowni i klubów fitness ma w swoich ofertach całe cykle odpowiednio zaprojektowanych treningów, dzięki którym będzie można osiągnąć nie tylko płaski brzuch i szczupłą sylwetkę, ale również wydatne pośladki.

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna – jak powiększyć pupę w gabinecie lekarza?

Najpopularniejsze są trzy podstawowe i najpopularniejsze metody powiększania pupy na drodze medycznej. Pierwszą z nich jest jest wszczepienie odpowiednich, silikonowych wkładek. Powiększanie pupy tą właśnie metodą jest wciąż jeszcze bardzo popularne, gdyż daje ona bardzo trwałe efekty, a przy tym nie pozostawia bardzo widocznych blizn. Minusem tej metody jest długi i uciążliwy okres rekonwalescencji po zabiegu. Powiększenie pośladków metodą lipotransferu daje równie szybkie i wyraźne efekty jak implanty, przy czym pozwala na jednoczesne pozbycie się nadmiaru tłuszczu z innych partii ciała. Najmniej inwazyjne są zabiegi kwasem hialuronowym, przy czym dają one jednocześnie najmniej widoczne efekty.