Skip to content Skip to footer

Salon sukni ślubnych – kierujmy się i sercem, i rozumem!

Salon sukni ślubnych – i nagle każda kobieta czuje się jak ryba w wodzie. Mierzenie ślubnych kreacji i przeistaczanie się w najpiękniejszą Pannę Młodą, to w końcu marzenie z dzieciństwa każdej kobiety. Jaki zatem wybrać salon sukni ślubnych i jakie będą najpiękniejsze suknie ślubne w nadchodzącym sezonie?

Salon sukien ślubnych – nie taki diabeł straszny…

Choć salonów sukien ślubnych jest wiele, nie do każdego warto jest się wybrać. Dziś sam zakup sukienki nie jest najistotniejszy. Dziś liczą się szczegóły i dodatki.

Salon sukien ślubnych powinien dawać dużo więcej, niż tylko kreacje. Salon powinien wychodzić naprzeciw – często wygórowanym – oczekiwaniom klientek. W końcu każda z nich chce być tą najpiękniejszą Panną Młodą. Co więc powinien mieć w ofercie salon, by warto było przekroczyć jego próg? Przede wszystkim powinien być dobrze zaopatrzony. Powinien mieć różne modele, fasony, wzory sukni ale i różne kolory (dziś suknia biała nie jest jedyną możliwością). Różowe, szare, łososiowe, śmietankowe, ivory i wiele, wiele innych kolorów – to standard. Panny Młode chcą się wyróżniać, a salony muszą podążać za modą.

W salonie powinna być również możliwość wszelkich przeróbek – i nie chodzi tu jedynie o zwężenie czy poszerzenie sukni. Chodzi tu bardziej o przeróbki w stylu wycięcia pleców czy dekoltu, doszycia koronek czy rękawów, przyszycia ozdobnych guziczków czy cekinów. Wszystko to jest bardzo czasochłonne, jednak salony powinny oferować takie usługi. Zapewni im to stałych klientów, ponieważ lepiej jest coś przymierzyć i upiększyć wedle uznania, niż pójść z fotografią do krawcowej – i w efekcie końcowym – nie wyglądać dobrze.

W nowoczesnym salonie sukien ślubnych, dobierane są również dodatki: halki, welony, podwiązki, buty, bielizna czy biżuteria. Pani Młoda może za jednym zamachem zakupić całą kreację na ten wyjątkowy dzień – i jest to zdecydowanie ogromny atut salonów.

Najpiękniejsze suknie ślubne

Zarówno w 2018 jak i w 2019 roku modne będą suknie typu princeski, rybki i na kształt litery A. Są to modele ponadczasowe i nigdy z mody nie wyjdą. Jednakże w nadchodzącym roku, prym będą wiodły naprawdę odważne kreacje – połączenie bieli i czerni. Jako że czerń to kontrowersyjny kolor wśród Panien Młodych, na takie rozwiązanie pozwoli sobie tylko kobieta z charakterem.

Modne będą również suknie w stylu prowansalskim, wiejskim. Lekkie, zwiewne materiały. Delikatne koronki, luźne fasony. W połączeniu z wiankiem i polnymi kwiatami, będą idealnie współgrać z filigranową Panią Młodą.

Każda suknia ślubna będzie piękna, jeżeli będzie dobrana do figury. Nie należy sukien kupować jedynie sercem, warto w tym przypadku kierować się również rozumem.