Skip to content Skip to footer

Pojemniki plastikowe

Pojemniki plastikowe otaczają nas w naszym codziennym domowym, jak i zawodowym życiu. Służą przechowywaniu rzeczy, trzymaniu porządku. Jednym z wiodących producentów oferujących skrzynki plastikowe składane jest firma Schoeller Allibert, która działa na rynku od ponad 50 lat.

Gotowe rozwiązania dla wielu branż

Schoeller Allibert posiada gotowe rozwiązania dla rolnictwa, branży motoryzacyjnej, rynku przetwórstwa spożywczego, branży napojów, handlu detalicznego, zakładów produkcji przemysłowej oraz dla wynajmu opakowań. Kilkadziesiąt lat doświadczenia sprawiło, że produkcja opakowań z tworzyw sztucznych nie ma przed nimi tajemnic.

Producent korzysta nie tylko z już wypracowanych rozwiązań, ale dzięki swoim laboratoriom i cyklom testów poszukuje nowych rozwiązań, by zapewnić klientom coraz to nowe produkty jeszcze lepiej sprawdzające się w działaniu.

Produkcja opakowań plastikowych na najwyższym poziomie

Opakowania znakowane marką Schoeller Allibert oferują swoim użytkownikom wiele wartości dodanej. Nie są to zwykłe skrzynki plastikowe składane czy inne opakowania. To element długiego łańcucha logistycznego mający spełnić swoją rolę oraz element budowania świadomości marki wśród klientów.

Produkcja opakowań plastikowych jest prowadzona z dużym naciskiem na dostarczenie produktu wysokiej jakości, który będzie wspomagał efektywność i rentowność łańcucha logistycznego.

Innowacyjne technologie

Jedną z innowacji w opakowaniach plastikowych tworzonych przez Schoeller Allibert są etykiety IML. Etykiety IML (in mold labeling) to etykiety wtłoczone w konstrukcję opakowania. Technologia ta pozwala do maksimum wykorzystać powierzchnię opakowania przekształcając go jednocześnie w nośnik reklamowy i symbol marki, dzięki któremu dużo łatwiej będzie klientowi zlokalizować ulubiony produkt w sklepie.

Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych to także ich testowanie przez wypuszczeniem na rynek. Schoeller Allibert posiada nowoczesne centrum testowe, w którym za pomocą profesjonalnej aparatury sprawdza jakość produktów.

Bez względu na segment rynku, w którym będą wykorzystywane opakowania Schoeller Allibert, sprawdzą się one doskonale i pozwolą nie tylko maksymalnie zaoszczędzić przestrzeń oraz zabezpieczyć przewożone produkty, ale również zmaksymalizować efektywność transportu towarów.