Skip to content Skip to footer

Paznokcie po hybrydzie – jak je odżywić?

Jesteś fanką mody? Chcesz pięknie się prezentować każdego dnia? W związku z tym często korzystasz z usług kosmetyczek? Często decydujesz się na wykonanie u siebie paznokci hybrydowych? Zauważyłaś jednak, że po kilku tygodniach noszenia takiego manicure’u Twoja płytka paznokci jest zdecydowanie osłabiona oraz bardzo krucha? Zastanawiasz się co możesz zrobić w takiej sytuacji? Szukasz sprawdzonych i praktycznych porad w tym temacie? Jeżeli tak, to z pewnością bardzo mocno zainteresuje Cię właśnie ten tekst – powstał on z myślą o wszystkich osobach, które mają taki sam problem jak Ty. Serdecznie zapraszamy Cię do jego lektury!

Paznokcie po hybrydzie – odżywka do paznokci po hybrydzie

W ostatnich latach paznokcie hybrydowe są jednym z największych kosmetycznych hitów, dzieje się tak dlatego, że taki manicure jest bardzo trwały oraz pięknie się prezentuje. Niestety po kilku tygodniach jego noszenia u wielu kobiet pojawia się problem z osłabioną oraz nieestetycznie wyglądającą płytką paznokci. Wiele z nich zastanawia się, w jaki sposób skutecznie temu zaradzić. Jeżeli Ty także jesteś tego ciekawa, to koniecznie kontynuuj lekturę właśnie tego tekstu!

Paznokcie po hybrydzie – zniszczone paznokcie po hybrydzie

Zniszczone paznokcie po hybrydzie to zmora naprawdę bardzo wielu kobiet. Na szczęście ten problem można rozwiązać w naprawdę bardzo łatwy sposób – wystarczy zakupić dobrej jakości odzywkę do zniszczonych paznokci. Bez problemu można ją nabyć w każdej drogerii oraz w każdym większym hipermarkecie. Należy zawrócić uwagę na jej skład – warto by był on jak najbardziej naturalny, wówczas paznokcie zregenerują się naprawdę szybko. Odżywka do paznokci po hybrydzie jest stosunkowo tania. Uzupełnieniem takiej terapii może być, także jeden z domowych skutecznych sposobów na wzmocnienie paznokci. Wystarczy, że kilka razy w tygodniu namoczysz całe dłonie w miseczce z: gorąca wodą, cytryną oraz oliwią z oliwek. Dzięki takiemu zabiegowi płytka Twoich zniszczonych przez hybrydę paznokci jeszcze szybciej powróci do dobrego i zdrowego wyglądu. Pamiętaj, że jeżeli opisane tutaj sposoby nie przyniosą efektów w ciągu 2 tygodni, to zdecydowanie warto udać się z tym problemem do dermatologa, który przypisze Ci odpowiedni lek. Nie czekaj i jeszcze dzisiaj zacznij walkę o swój piękny i zdrowy wygląd!