Skip to content Skip to footer

Badania prenatalne w dobrej cenie

Przy planowaniu ciąży jednym z głównych zmartwień jakie trapią przyszłych rodziców jest możliwość wystąpienia problemów zdrowotnych u dziecka. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieje wiele badań, które mogą pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości.

Najlepsze badania genetyczne

Obecnie dostępnych jest wiele rodzajów badań genetycznych. Większość z nich jest wykonywana tylko w placówkach prywatnych, co wiąże się z dosyć dużymi kosztami. Zapewnia to jednak, że badania te są wykonywane profesjonalnie, a czas oczekiwania na wyniki będzie krótki.

Wśród jednych z najczęściej polecanych badań jest panel genetyczny Preconception. Oferuje on bardzo wiele informacji na temat profilu genetycznego pary, która pragnie starać się o dziecko. Pod wieloma względami jest to badanie, któremu powinna poddać się każda para przed poczęciem.

Zalety panelu Preconception

Podstawową zaletą panelu Preconception jest to, że pozwala ono na określić prawdopodobieństwo wystąpienia wielu chorób genetycznych. Panel w wariancie rozszerzonym sprawdza obecność wadliwych genów związanych z dziesiątkami różnych schorzeń genetycznych.

Inną zaletą jaką ma panel Preconception jest to, że jest to w pełni bezpieczne badanie. Jest nieinwazyjne, a jego sposób wykonywania zapewnia wiarygodne wyniki.

Panel Preconception – który wariant wybrać?

Panel Preconception występuje w trzech różnych wariantach. Za badania o najszerszym zakresie należy oczywiście więcej zapłacić, ale ceny te są rozsądne w porównaniu z innymi testami genetycznymi dostępnymi na rynku polskim.

Wszystkie informacje na temat panelu Preconception są dostępne na stronie internetowej www.gyncentrum.pl/panel-preconception. Znajduje się tam także cennik, który pozwoli zdecydować, który panel będzie spełniał wszystkie oczekiwania. Dzięki temu każdy może znaleźć badanie dla siebie.